Detektor Airthings Wave

Inteligentní detektor radonu pracuje autonomně nebo s připojeným smart telefonem. Jednoduchým mávnutím před detektorem Vám optickou indikací sdělí úroveň radonu v místnosti. Pomocí telefonu se dozvíte z detektoru nejen úroveň radonu, ale i pokojovou teplotu a vlhkost. V aplikaci se tvoří automatické statistiky (za posledních 48 hodin, týden, měsíc, rok) a můžete mít připojeno hned několik detektorů.

Design detektoru je čistý a ladný, díky čemuž zapadne do každého interiéru. Instalace a zapojení už nemůže být jednodušší. Stačí Vám jeden šroub a tři minuty na spárování s telefonem. Za první hodinu provozu detektoru už můžete sledovat první reálné hodnoty radonu v místnosti.

Aplikace ke stažení zdarma na

Váš Airthings Wave můžete používat samostatně, ale bezplatná aplikace pro chytré telefony i tablety Android a iOS Vám poskytne bohatší a pohodlný zážitek. Aplikace se velmi snadno používá a instaluje. V aplikaci najdete aktuální úroveň radonu, teplotu a vlhkost v místnosti. Aplikace dále sama vytváří statistické údaje z celého posledního roku. Můžete tak vidět grafy změn z posledních 48 hodin, týdne a roku. Pomocí aplikace můžete aktualizovat samotný detektor, spravovat připojené detektory a další.

Typ detektoru:

detektor radonu

 

detektor vlhkosti, teploty

Připojení detektoru:

autonomní

Odběr radonu:

pasivní difuzní komora

Metoda detekce:

alfa spektrometrie

Rozsah měření:

0 – 9999 Bq/m3

Napájení:

2x AA

Životnost baterií:

cca 1 rok

Optická indikace:

zelená / oranžová / červená

Mobilní aplikace:

ano, časový průbeh

Provedení:

plast

Barva krytu:

bílá