Detektor Airthings Wave Plus

Pokročilá verze inteligentního detektoru radonu Wave pracujícího autonomně nebo s připojeným smart telefonem. Oproti původní verzi obsahuje navíc senzory pro měření kvality vzduchu (hladina CO2, indikace organických těkavých látek) – ostatní vlastnosti zůstávají zachovány. Jednoduchým mávnutím před detektorem Vám optickou indikací sdělí úroveň radonu v místnosti. Pomocí telefonu se dozvíte z detektoru nejen úroveň radonu, ale i pokojovou teplotu a vlhkost. V aplikaci se tvoří automatické statistiky (za posledních 48 hodin, týden, měsíc, rok) a můžete mít připojeno hned několik detektorů.

Design detektoru je čistý a ladný, díky čemuž zapadne do každého interiéru. Instalace a zapojení už nemůže být jednodušší. Stačí Vám jeden šroub a tři minuty na spárování s telefonem. Za první hodinu provozu detektoru už můžete sledovat první reálné hodnoty radonu v místnosti.

Aplikace ke stažení zdarma na

Váš Airthings Wave můžete používat samostatně, ale bezplatná aplikace pro chytré telefony i tablety Android a iOS Vám poskytne bohatší a pohodlný zážitek. Aplikace se velmi snadno používá a instaluje. V aplikaci najdete aktuální úroveň radonu, teplotu a vlhkost v místnosti. Aplikace dále sama vytváří statistické údaje z celého posledního roku. Můžete tak vidět grafy změn z posledních 48 hodin, týdne a roku. Pomocí aplikace můžete aktualizovat samotný detektor, spravovat připojené detektory a další.

Typ detektoru:detektor radonu, CO2
 detektor těkavých organických sloučenin
 detektor vlhkosti, teploty, tlaku
Připojení detektoru:autonomní
Odběr radonu:pasivní difuzní komora
Metoda detekce:alfa spektrometrie
Rozsah měření:0 – 9999 Bq/m3
Napájení:2x AA
Životnost baterií:cca 1 rok
Optická indikace:zelená / oranžová / červená
Mobilní aplikace:ano, časový průbeh
Provedení:plast
Barva krytu:bílá